برتری دوش و محصولات حمام از سال 1901
چرا هانسگروهه

برتری دوش و محصولات حمام از سال 1901

کیفیت محصولات حمام این برند از سال 1901

هانسگروهه بر استانداردهای برتر و مفاهیم بصری و زیبایی در داشتن زندگی راحتتر با لوازم بهداشتی زیباتر و با کیفیت تر و ساده تر تاکید داشته و اراده ی و تلاش این مجموعه برای افزایش زیبایی آب در هر برخورد و ارتباط با آب برای داشتن تجربه ی بهتر در کار با آب بوده و هیچ مرز و محدودیتی هم نمی شناسد. از این جهت هانسگروهه همیشه پیشرو بوده است. این مجموعه نوآوری را با سادگی چشمگیر و تکنولوژی قابل اعتماد در هم آمیخته و محصولاتی بادوام و پیشرفته تولید می کند. همه جا دنیا، نام هانسگروهه مترادف محصولاتی با کیفیت و طراحی بی نظیر ، راحتی و سادگی کار و کاربردهای متنوع محصولاتش است . به همین دلیل است که هانسگروهه تقریبا 30 % از درآمد حاصل از فروش کل محصولات بهداشتی را در بیش از 140 کشور و در چند قاره در طی سه سال اخیر داشته است.

کیفیت مهندسی مشهور هانسگروهه

از سال 1901 سازمان مهندسی و طراحی آلمان، هانسگروهه را تولید کننده برتر دانسته و همچنان پس از 115 سال از تاسیس این شرکت، این سطح از تایید کارشناسی آلمانی، تضمین کیفیت برتر این برند است. 

نام هانسگروهه برای شما تضمین خواهد بود

تولید محصولات با کیفیت، همواره رویکرد ما را در طراحی، ساخت بوده و عملکردمان تعریف می کند. نام " ساخته شده توسط هانسگروهه" تضمین شما برای کیفیت و پشتوانه 5 سال گارانتی محصولات هانسگروهه برای تعمیر و تعویض و جایگزین یا بازپرداخت پول شما در صورتیکه هر کدام از محصولات ما نتواند به آن انتظاراتی که شما را جذب نام هانسگروهه کرده است، برآورده کنند. قطعات یدکی ما حتی تا 15 سال پس از توقف تولید یک محصول در دسترس خریداران خواهد بود .