سبک آشپزخانه من چیست
آشپزخانه برای همه موقعیت های زندگی

سبک آشپزخانه من چیست

آشپزخانه ای طراحی کرده اید که سبک زندگی تان را نشان دهد؟ در اینجا خواهید یافت که چگونه قلب خانه ی شما می تواند زندگی روزانه شما را راحتتر کند . بسته به اینکه برای یک صاحب خانۀ با خانواده یا یک صاحب خانه تنها طراحی شده است و یا اینکه شما دوست دارید مثل یک حرفه ای آشپزی کنید یا ترجیع می دهید بیشتر روی طراحی تمرکز کنید و یا حتی ممکن است شما فقط ترجیع دهید که یک آشپزخانه ، کارهای روتین تان را برایتان ساده تر کند . 

آشپزخانه های فامیلی برای مجموعه ای از کارها برای افراد آن خانواده و سبک زندگیشان طراحی شده است . همه چیز در آشپزخانه خانوادگی اتفاق می افتد : آماده کردن غذا برای تمام سنین و معمولا در یک زمان ، تبادل اخبار و حتی شستن دست و آوردن یک لیوان که ممکن است برای حیوان خانگی تان باشد و این خود نیاز به فضای زیادی جهت کار دارد . تمام این وظایف مختلف را با آشپزخانه ی رویاهایتان با پیچیدگی هایش با یک سینک دابل یکپارچه و یا یک سینک بزرگ و یک صفحه خشک کن اضافه و یک شیر سینک چند کاره ترکیب کنید . با ست کمبی شیر آشپزخانه هانسگروهه (ترکیب شیر و سینک ) کنترل برای رسیدن به لبه جلوی سینک آسانتر است و فضایی که برای جاسازی یونیت روی سطح در نظر گرفته شده ، فوق العاده است . SBox یکپارچه شامل شلنگ دهانه شیر ، شما را قادر خواهد ساخت تا شلنگ را برای افزودن به دامنه عملکردتان براحتی بیرون بکشید .

 

آشپزخانه مدرن برای همه سنین
وقتی چندین نسل مختلف در یک آشپزخانه کار کنند، طراحی ارگونومیک می تواند عملکردی راحت و برای همگی راحتی فراهم آورد

آشپزخانه مدرن برای همه سنین

مایل هستید آشپزخانه ای داشته باشید که بتوانید در آینده همچنان به راحتی در آن کار کنید؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما در برنامه ریزی آشپزخانه تان وقتی که همه چیز به خوبی و بدان سرعتی که انتظار دارید ، نیست اشاره شده است . کابینتها ، لوازم الکتریکی و ارتفاع کار به صورت ارگونومیک طراحی شوند که به کمرتان کوچکترین آسیبی نرسد و به همین ترتیب انعطاف بیشتر و استرس و فشار کمتری برای کاربران با سنین مختلف داشته باشد . اجاق و ماشین ظرفشویی که ارتفاع شان در سطح چشم  باشید ، انتخاب کنید . فواصل کوتاه و روشنایی خوب با کنترل چشمی از نظر ارگونومی مهم است .